• Попова Шапка – Хотел Славија


  Сподели на социјални мрежи
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  Read more
 • Автокамп Ливадишта

  ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО АВТОКАМП ЛИВАДИШТА ! Кампот ве поканува во светот на алтернативниот одмор : песочна плажа, кристално чиста вода, природни сенки од многу дрвја, сето […]


  Сподели на социјални мрежи
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  Read more
 • Планинска куќа Маврови Анови

  Планинската куќа се наоѓа во населбата Маврови Анови, во срцето на национачниот парк Маврово, во непосредна близина на Мавровското езеро и опколен со планините Бистра, […]


  Сподели на социјални мрежи
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  Read more
 • Хотел МОЛИКА – Пелистер

  Хотел Молика е најрепрезентативниот хотел со кој располага Друштвото за угостителство рекреација и спорт ЕЛЕМ ТУРС ДООЕЛ Скопје. Хотелот се наоѓа на Баба планина во Националниот парк […]


  Сподели на социјални мрежи
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  Read more
 • Вила Тиквеш и плажа Елем Турс – Дојранско езеро

  Одморалиштето “Вила Тиквеш”, во сопственост на Елем Турс, е сосема преуредено, и располага со сместувачки капацитет од шест новоопремени студија, сите со поглед на езерото […]


  Сподели на социјални мрежи
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  Read more
 • АПАРТМАНИ СВЕТИ СТЕФАН – Охрид

  Охридско Езеро АПАРТМАНИ ,, СВЕТИ СТЕФАН “ Охрид Лоциран на најатрактивниот дел од Охридското езеро, туристичкиот комплекс Св. Стефан е вистинскиот бисер на охридското крајбрежје.  Токму тука […]


  Сподели на социјални мрежи
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  Read more

„ЗЕЛЕНА МОБИЛИЗАЦИЈА“ – СИТЕ НА ПЕЛИСТЕР

„ЗЕЛЕНА МОБИЛИЗАЦИЈА“ – СИТЕ НА ПЕЛИСТЕР – ХОТЕЛ МОЛИКА празнични викенди од 3 дена 25-28 Август 3.690,00 ден. 07-10 Септември 3.300,00 ден   Услуга на база Полу Пансион Цената се однесува […]


Сподели на социјални мрежи
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Read more

Група ГАЛИЈА во Камп Ливадишта на 10.08

ЕЛЕМ ТУРС Ви го претставува најдобриот музички бенд ГАЛИЈА овој пат во КАМП ЛИВАДИШТА!! Најдоброто пристигнува, конечно, и кај нас! 10ти Август 2017 – ГАЛИЈА – Плажа Ливадишта!! Warmup: Five […]


Сподели на социјални мрежи
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Read more

Бидете во центарот на забавите, бидете дел од најдобрите дневни и ноќни забави!

Овој викенд, КАМП ЛИВАДИШТА Ве поканува Петок 28ми Јули 12:00 часот – DJ NICCO! 19:00 часот – ЕЛЕНА ЈОВЧЕСКА Сабота 29ти Јули 12:00 часот – Денска забава со PAPAZZ – […]


Сподели на социјални мрежи
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Read more

Викенд забава на Ливадишта

Подгответе се за викенд полн со луди забави и најдобра атмосфера! ❤️ Камп приколка до 10ти ЈУЛИ 450 ден. Сместете се и за време на Вашиот викенд уживајте во КАМП […]


Сподели на социјални мрежи
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Read more

Автокамп ЛИВАДИШТА – Камп Приколка 450 денари ДО 10ти ЈУЛИ!

Камп Приколка 450 денари ДО 10ти ЈУЛИ!! Побрзајте 💚 +389 71 392 127 Резервирајте камп приколка, бунгалов или простор за Вашата приколка или шатор и секој ден нека Ви започнува со […]


Сподели на социјални мрежи
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Read more

Изберете КАМП-ПРИКОЛКА во Ливадишта

Дојдете, разгледајте ги сите простори во Камп Ливадишта и резервирајте го оној кој Вам најмногу Ви се допаѓа. Стационирајте ја Вашата приватна приколка за само 21.000 ден. годишно на просторот […]


Сподели на социјални мрежи
 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Read more
1 2 3 19